درباره ما

ما فقط برندها را ارتقاء نمی‌دهیم، بلکه آن‌ها را خلاقانه خلق می‌کنیم

demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
Asset-2@4x
06
07-min(1)

ما به دیده شدن محصول
شما کمک می‌کنیم .

با عشق کار می‌کنیم

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر بسیار لازم و کاربردی است.

چیزی که نیاز دارید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان را می‌طلبد.

مشتری مداری، رمز ماندگاری ما

دیگر زمینه های فعالیت شرکت ما

شرکت مبتکران نوین پرداز سپنتا

جزو شرکت های پیشگام در عرصه اتوماسیون کسب و کار بوده و فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد.
این شرکت، فعالیت خود را با تولید و ارائه نرم افزار حسابداری و زیربسته های متنوع شروع کرد و پس از مدت کوتاهی به دلیل کیفیت بالا و پشتیبانی قوی محصول، به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار تبدیل شد.

 

پس از مدتی بر آن شدیم تا با تولید و ارائه دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، قدم محکمی در راستای تحقق اهداف شرکت نوین پرداز که سهولت در امر مدیریت کسب و کار است برداریم.
اما این پایان راه توسعه محصولات نوین پرداز نبود و در فروردین 1399 محصول جدیدی را به مشتریان خود ارائه کرد تا با استفاده از این محصول بخش زیادی از دغدغه‌های موجود راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی را برطرف کند.

 

این محصول که بسته ی ارتباطی نرم افزار حسابداری نوین پرداز با وب سایت های فروشگاهی وردپرس نام دارد با نام اختصاری نوین کامرس شناخته می شود.

 

با استفاده از این محصول، وب سایت فروشگاهی غنی از تعریف و آپدیت کالاها، دسته بندی ها و اشخاص میشود و دیگر نیازی به فعالیت اختصاصی یک اپراتور برای انجام این امور ندارد. اموری که مستلزم اختصاص زمان زیادی هست اما بعد از استفاده از این محصول زمان بسیار زیادی در این زمینه صرفه جویی میشود.

سرعت انجام پروژه

90%

کیفیت افزونه ارتباطی

92%

پشتیبانی فنی

95%

خلاقیت و نوآوری

88%
11-min(1)